Xiamen New KaiHang Machinery Co., Ltd

Rób to, co mówimy, mów co robimy!

Free call Video chat
Szczegóły firmy:
Rodzaj działalności: Producent, Eksporter, Sprzedawca
Rynek Główny: Ameryka Północna, Ameryka Południowa, Zachodnia Europa, Wschodnia Europa, Azji wschodniej, Bliski Wschód, Afryka, Oceania, Na calym swiecie
marki: Formowanie rolek NKH
Ilość pracowników: 80~100
Coroczne wyprzedaże: 100000-150000
Rok założenia: 2018
pc Export: 90% - 100%
Wycieczka po fabryce > Kontrola jakości >
Wprowadzenie
Maszyny NKH to doświadczony producent szerokiej gamy maszyn do formowania rolek, takich jak panele / dachówki / płatwie / czep kalenicy / rury / metalowe linie pokładowe / przycinane na długość i linie odwijające / zagniatające / wyginające / składające itp.

Ponad 10 lat doświadczenia pozwoliło nam poznać i wdrożyć najlepsze praktyki z całego świata. Pozwoliło nam to rozwinąć świadomość naszej firmy na temat znaczenia wzornictwa, wydajności i jakości we wszystkich aspektach rozwoju i dostawy nowoczesnych linii do formowania rolek.

Doskonałość jest naszymi oczekiwaniami. Konsekwentne przywiązanie do jakości to coś, co utrzymujemy na każdym poziomie naszej organizacji i każdej osoby w jej obrębie. Niezależnie od tego, czy pracujesz w częściach, montażu, serwisie czy sprzedaży, każdy członek zespołu maszyn NKH uczestniczy w procesie rozwoju każdej tworzonej przez nas maszyny. Spełnimy Twoje wysokie standardy, korzystając w pełni z doświadczenia, kreatywności i mądrości, które każdy członek naszego zespołu ma do zaoferowania. Naszym ogólnym celem jest zapewnienie najlepszego możliwego wyniku, pomagając w generowaniu zysków, które są warte Twojej inwestycji w maszynę NKH.

Jesteśmy gotowi spotkać się z Tobą w dowolnym miejscu na świecie, aby omówić Twoje wymagania dotyczące formowania rolek, dlatego możesz zadzwonić do naszej Kierownika Sprzedaży, pani Lilly Zheng, pod numer +8615960251792, aby uzyskać wstępne zapytanie.

Rób, co mówimy, mów co robimy!

Historia
Maszyny NKH produkują linie i zespoły do ​​walcowania dla klientów na całym świecie. 10 lat doświadczenia pozwoliło nam poznać i wdrożyć najlepsze praktyki z całego świata. Pozwoliło nam to rozwinąć świadomość naszej firmy na temat znaczenia wzornictwa, wydajności i standardów jakości we wszystkich aspektach rozwoju i dostawy nowoczesnych linii do szybkiego walcowania. Dostarczyliśmy linie do wielu naszych różnych krajów za granicą. Nasze międzynarodowe doświadczenie gwarantuje, że możemy zaoferować wysoki standard zaawansowania w celu wydajnej produkcji wymaganych maszyn. Obiecujemy, że spełnimy nasze roszczenia i że zapewniamy wydajne, dokładne i szybkie linie do formowania walców w ekonomicznej cenie i na bardzo wysokim poziomie niezawodności.

Usługa
Maszyny NKH to doświadczony producent szerokiej gamy maszyn do formowania rolek, takich jak linie do płytek, linie płatwi, linie kalenicy, linie rur i rur, metalowe linie pokładowe, linie paneli i maszyny do składania, linie do cięcia, linie do cięcia wzdłużnego itp. Mamy duże doświadczenie w projektowaniu linii dużych prędkości i linii non-stop do cięcia linii, aby zapewnić wysoką prędkość i wysoką dokładność gotowych części.

Nasz zespół
Wspaniali ludzie tworzą świetne maszyny. Nasi ludzie należą do najlepszych, jakich kiedykolwiek znajdziesz. W miarę dalszego rozwoju każdy nowy członek zespołu maszyn NKH przechodzi intensywne, ciągłe szkolenie, ponieważ współpracują z naszymi doświadczonymi weteranami. Rozumiemy znaczenie pracy zespołowej w tworzeniu doskonałego produktu. Chcemy, aby nasi klienci doświadczyli w naszej firmie przyjaznej atmosfery bez nacisków i pomocy. Zakup u nas oznacza, że ​​zostaniesz wysłuchany i będziesz bardzo zaangażowany w podejmowanie decyzji dotyczących twojego zamówienia. A twoja maszyna będzie zaprojektowana tak, aby działała przez dziesięciolecia, zapewniając nieprzerwane zyski dla Twojej firmy, o ile ją posiadasz. Jeśli kiedykolwiek wystąpi problem z urządzeniem, nasz dział serwisowy chętnie udzieli Ci pomocy w odpowiednim czasie i pomoże w szybkim przywróceniu działania.

Skontaktuj się z nami

Wpisz swoją wiadomość