Wyślij wiadomość

Xiamen New KaiHang Machinery Co., Ltd

Rób to, co mówimy, mów co robimy!

Free call Video chat
Szczegóły firmy:
Rodzaj działalności: Producent, Eksporter, Sprzedawca
Rynek Główny: Ameryka Północna, Ameryka Południowa, Zachodnia Europa, Wschodnia Europa, Azji wschodniej, Bliski Wschód, Afryka, Oceania, Na calym swiecie
marki: Formowanie rolek NKH
Ilość pracowników: 15~25
Coroczne wyprzedaże: 1000000-1500000
Rok założenia: 2018
pc Export: 90% - 100%
Wycieczka po fabryce > Kontrola jakości >
Wprowadzenie

Chiny Xiamen New KaiHang Machinery Co., Ltd profil firmy 0

NKH Machinery jest doświadczonym producentem szerokiej gamy maszyn do formowania rol,takie jak płyta / płytka dachowa / płytka / czapka / rurka / metalowe linie pokładowe / linie wycięte na długość i odchylające się / maszyny do kręcenia / zakręcania / składanych maszyn, itp.

Ponad 10 lat doświadczenia pozwoliło nam poznać i włączyć najlepsze praktyki z całego świata.Umożliwiło nam to rozwinąć świadomość naszej firmy na temat znaczenia projektowania, standardów wydajności i jakości we wszystkich aspektach rozwoju i dostarczania nowoczesnych linii formowania rol.

Doskonałość jest naszym oczekiwaniem. Konsekwentne zaangażowanie w jakość jest czymś, co utrzymujemy na każdym poziomie naszej organizacji i każdej osobie w niej.Pozostałe urządzenia i urządzenia, obsługi czy sprzedaży, każdy członek zespołu maszynowego NKH uczestniczy w procesie rozwoju każdej maszyny, którą tworzymy.Będziemy spełniać wasze wysokie standardy, wykorzystując nasze doświadczenie.Naszym głównym celem jest zapewnienie najlepszych możliwych wyników.Pomagamy ci w generowaniu zysków, które są warte twojej inwestycji w maszynę NKH..

Jesteśmy gotowi spotkać się z Tobą w dowolnym miejscu na świecie, aby omówić Twoje wymagania dotyczące formowania rol i zapraszamy do kontaktu z naszym zespołem sprzedaży, aby przeprowadzić pierwsze zapytanie.

 

Chiny Xiamen New KaiHang Machinery Co., Ltd profil firmy 1

Chiny Xiamen New KaiHang Machinery Co., Ltd profil firmy 2

Chiny Xiamen New KaiHang Machinery Co., Ltd profil firmy 3

 

Historia
Maszyny NKH produkują linie i zespoły do ​​walcowania dla klientów na całym świecie. 10 lat doświadczenia pozwoliło nam poznać i wdrożyć najlepsze praktyki z całego świata. Pozwoliło nam to rozwinąć świadomość naszej firmy na temat znaczenia wzornictwa, wydajności i standardów jakości we wszystkich aspektach rozwoju i dostawy nowoczesnych linii do szybkiego walcowania. Dostarczyliśmy linie do wielu naszych różnych krajów za granicą. Nasze międzynarodowe doświadczenie gwarantuje, że możemy zaoferować wysoki standard zaawansowania w celu wydajnej produkcji wymaganych maszyn. Obiecujemy, że spełnimy nasze roszczenia i że zapewniamy wydajne, dokładne i szybkie linie do formowania walców w ekonomicznej cenie i na bardzo wysokim poziomie niezawodności.

Usługa
Maszyny NKH to doświadczony producent szerokiej gamy maszyn do formowania rolek, takich jak linie do płytek, linie płatwi, linie kalenicy, linie rur i rur, metalowe linie pokładowe, linie paneli i maszyny do składania, linie do cięcia, linie do cięcia wzdłużnego itp. Mamy duże doświadczenie w projektowaniu linii dużych prędkości i linii non-stop do cięcia linii, aby zapewnić wysoką prędkość i wysoką dokładność gotowych części.

Nasz zespół

Wspaniali ludzie tworzą wspaniałe maszyny.Nasi ludzie należą do najlepszych, jakich kiedykolwiek znajdziesz.W miarę naszego rozwoju każdy nowy członek zespołu maszynowego NKH przechodzi intensywne, ustawiczne szkolenia, pracując ramię w ramię z naszymi doświadczonymi weteranami.Rozumiemy znaczenie pracy zespołowej w tworzeniu doskonałego produktu.Chcemy, aby nasi klienci doświadczali w naszej firmie przyjaznej, bezpretensyjnej i pomocnej atmosfery.Zakup u nas oznacza, że ​​zostaniesz wysłuchany i że będziesz mocno zaangażowany w podejmowanie decyzji dotyczących Twojego zamówienia.A Twoja maszyna zostanie zaprojektowana tak, aby działała przez dziesięciolecia, zapewniając nieprzerwane zyski dla Twojej firmy tak długo, jak ją masz.Jeśli kiedykolwiek pojawi się problem z Twoją maszyną, nasz dział serwisowy z przyjemnością pomoże Ci w odpowiednim czasie i pomoże w szybkim przywróceniu do pracy.

Skontaktuj się z nami

Wpisz swoją wiadomość